O SERWISIE

Od pomysłu do realizacji serwisu internetowego o Ś.P. Stefanie Kardynale Wyszyńskim - Prymasie Tysiąclecia minęło parę ładnych lat. Powodem zasadniczym było dojrzewanie, w nas, autorach, zarówno samego pomysłu jak i sposobu realizacji. Ostatecznie zwyciężyła koncepcja prezentacji SŁOWA. Dużo czaso upłynęło, aż wymodlona koncepcja i nazwa "non possumus" - czytelna na całym świecie, pojawiła się w naszych umysłach. Brak takiego serwisu wprawiał nas w zniecierpliwienie, a jednocześnie przybliżał datę rozpoczęcia emisji stron, która jest oczywiście nieprzypadkowa.

Dziękujemy wszystkim, którzy nam pomogli w przygotowaniu tego serwisu i z życzliwym zainteresowaniem śledzili jego narodziny. Serdeczne podziękowania składamy zwłaszcza ks. prof. Bronisławowi Piaseckiemu, który przez ostatnie lata będąc bardzo blisko księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego, nadal sieje ziarno Jego Słowa.

Serwis ten jest utrzymywany i tworzony przez kilka osób. Pragniemy by serwis "non possumus" stał się dziełem narodowym, bo tak rozumiemy Dzieło Prymasa Tysiąclecia, które pozostawił nam do realizacji.

Prosimy o nadsyłanie wszelkich uwag i informacji mogących wzbogacić to miejsce w Internecie. (e-mail: np@nonpossumus.pl)

POWRÓT NA STRONĘ
GŁÓWNĄ POWRÓT DO MENU