OPINIE INTERNAUTÓW
14 lutego 2002 r.
Szanowni Państwo! Twórcy stron o Kardynale Wyszyńskim, Prymasie Tysiąclecia! Przeogromne DZIĘKI za te strony - pracę Waszą, która na chwałę Bożą z pewnością płynie! Pragnę wyrazić moją wdzięczność i uznanie.
Wiesława
10 marca 2002 r.
Gratuluję pomysłowi i inicjatywie. [...]
Ks. Stefan
11 marca 2002 r.
Strona "Non Possumus!" jest ogromnym ułatwieniem w wyszukiwaniu konkretnych fragmentów nauki Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Wrzuciłam hasło "trzeźwość" i natychmiast znalazłam materiały, za którymi musiałabym szperać kilka dni.
Dziękuję za www.nonpossumus.pl
Agnieszka
3 kwietnia 2002 r.
Przejrzałem stronę o Prymasie Tysiaclecia. Zawiera sporo wiadomości i wydaje mi się, że jest bardzo pożyteczna. Można by dodać jeszcze jakieś szczegóły, lecz każdy podchodzi z własnego punktu widzenia. Gratuluję pracy!
O. Jan
4 kwietnia 2002 r.
[...] Oprócz uznania dla estetyki opracowania chcę powiedzieć, że natychmiast umieściłem ją (www.nonpossumus.pl) wśród ulubionych. Wśród codziennego pośpiechu, i czasu spędzanego właśnie przed ekranem komputera - kilka minut na przybliżenie sobie innej klasy i skali wartości - naprawdę jest potrzebne. A przecież zawarte są tam słowa niekwestionowanych autorytetów ludzkich i... tego najwyższego. Będę się więc łączył, by choć przez chwilę, wybierając nawet przypadkowy fragment tekstu, odetchnąć tą atmosferą, którą pragniemy mieć bliżej...
Serdeczne pozdrowienia, Janek
(wybitny naukowiec, fizyk, profesor zwyczajny)
8 maja 2002 r.
Strona bardzo mi się podoba. Zwłaszcza, że jest w spokojnej tonacji.[...] -
Szczęść Boże
Ks. dr Jan
13 maja 2002 r.
Znowu przydała mi się strona www.nonpossumus.pl. Świetna sprawa!
Pozdrawiam
Agnieszka
17 listopada 2003 r.
Gratuluję świetnej strony. Dużo ciekawych informacji, choć prawdę mówiąc najczęściej korzystam z biblioteki. [...]
Z Bogiem
Wiktoria
9 grudnia 2002 r.
Niezwykle doniosłą sprawą jest nieustanne propagowanie w polskim społeczeństwie myśli, dorobku Prymasa Tysiąclecia, przypominanie starszym i mówienie o nim młodym, popularyzacja jego nauk, które to nic a nic nie staciły na aktualności.
Dziękuję, z wyrazami szacunku i Bożym błogosławieństwem
Zygmunt

Imiona, nazwiska oraz adresy e-mail osób wyrażających swoje opinie są znane redakcji.
Napisz do nas: np@nonpossumus.pl
POWRÓT NA STRONĘ
GŁÓWNĄ POWRÓT DO MENU O SERWISIE